Kullanım Koşulları

 

Web sitesi Kullanım Koşulları ve Gizlilik Sözleşmesi

www.uniball.com.tr

Aşağıda www.uniball.com.tr adresinde yer alan web sitesinin kullanım şartları ve tanımları yer almaktadır.

Buna göre;

Site: www.uniball.com.tr adresinde yer alan web sitesini ifade eder.

Şirket: Sitenin sahibi olan UNİ YAZI GEREÇLERİ KIRTASİYE SAN. ve TİC. A.Ş.'yi ifade eder.

Kullanıcı ve/veya Kullanıcılar: Kişisel bilgilerini sitede yer alan iletişim formlarının talep ettiği bilgileri kendi rızaları ile vererek veya kişisel bilgilerini vermeden sadece siteyi ziyaret eden gerçek veya tüzel kişileri ifade eder.

Bu siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar burada düzenlenmiş olan tüm koşulları kayıtsız ve şartsız olarak onayladıklarını kabul eder ve bu koşullara uymayı taahhüt eder. Kullanıcı veya Kullanıcılar, UNİ YAZI GEREÇLERİ KIRTASİYE SAN. ve TİC. A.Ş.'nin, Web Sitesi Kullanım Koşullarını veya gizlilik politikasını tek taraflı olarak her an değiştirme veya güncelleme hakkına sahip olduğunu, bunlarda yapılacak her türlü değişikliği peşinen kabul ettiklerini beyan etmişlerdir. UNİ YAZI GEREÇLERİ KIRTASİYE SAN. ve TİC. A.Ş. imkanlar ölçüsünde, bu web sitesinde tam ve doğru bilgi sunma gayreti içindedir. Bununla birlikte UNİ YAZI GEREÇLERİ KIRTASİYE SAN. ve TİC. A.Ş. bu web sitesindeki bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksikliği, sitenin kullanılması ya da geçici olarak kullanılamaması halinde doğacak doğrudan veya dolaylı hiçbir zarara ilişkin sorumluluk veya bunların dışında herhangi başka bir nedenden kaynaklanacak hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu hüküm, web sitesinden diğer dış sitelere direkt veya dolaylı yönlendirici bağlantılar ("external links") için de geçerlidir. UNİ YAZI GEREÇLERİ KIRTASİYE SAN. ve TİC. A.Ş. böyle bir bağlantı ile erişilen herhangi bir başka sitenin içeriği ile ilgili de hiçbir sorumluluk üstlenmez. UNİ YAZI GEREÇLERİ KIRTASİYE SAN. ve TİC. A.Ş. herhangi bir ihtara gerek olmaksızın, sunulan bilgilerde her zaman değişiklik ve/veya tamamlama yapma hakkını saklı tutmaktadır. Tipografik hatalardan UNİ YAZI GEREÇLERİ KIRTASİYE SAN. ve TİC. A.Ş. sorumlu değildir.

Ürünlerimiz stok adetleri ve fiyatları mağazalar arasında farklılık gösterebilir. İnternet sitemizdeki bilgiler reklam amaçlıdır, internet sitemizde fiyatlar verilmez.

Telif ve Tescil Hakları

Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir. UNİ YAZI GEREÇLERİ KIRTASİYE SAN. ve TİC. A.Ş. kendi ürettikleri de dahil olmak üzere tüm bu yayınlardaki telif haklarını dikkate almayı hedeflemektedir.

Internet dahilinde bahsi geçen ve gerektiğinde üçüncü şahıslar tarafından kullanılan marka ve ürün işaretleri, sınırsız olarak fikri ve sınai mülkiyet haklarındaki mevzuat hükümlerine bağlıdır. Uniball,- markası ve logosu ve Uni Yazı Gereçleri tarafından üretilen tüm ürünler ile ilgili tüm haklar UNİ YAZI GEREÇLERİ KIRTASİYE SAN. ve TİC. A.Ş.’ye aittir. Bu ürünlere ilişkin bu web sitesinde yer alan resim, grafik, video ve metin vs. UNİ YAZI GEREÇLERİ KIRTASİYE SAN. ve TİC. A.Ş.'nin izni olmaksızın çoğaltılamaz, elektronik veya basılı yayınlarda kullanılamaz.

Kişisel Verilerin Alınması ve Kullanılması

Kişisel veriler, yalnızca kişinin isteği doğrultusunda, kendisi tarafından doldurulan Hızlı İletişim formunda alınmaktadır. Bu bilgilerin tarafımıza ulaştırılması sırasında üçüncü kişilerin eline geçmesinden UNİ YAZI GEREÇLERİ KIRTASİYE SAN. ve TİC. A.Ş. sorumlu tutulamaz. UNİ YAZI GEREÇLERİ KIRTASİYE SAN. ve TİC. A.Ş. gerektiğinde İnternet sayfalarına giriş kayıtlarını kaydedebilir.
Kişisel veriler ile ilgili sorularınızı e-mail ile gönderiniz: info@uniball.com.tr